Whatever..

Seventeen.. :) <3

20. listopadu 2010 v 12:21 | Marti<3
Znáte tenhle jeden z nejlepších amerických časopisů? Za dva tejdny už konečně budu tohle číslo držet v ruce! :)


A proč právě tenhle časopis?? Měla jsem možnost porovnání a přijde mi, že co se týče novin a časopisů, tak vždycky se jeden zaměřuje na něco.. Celebrity, móda, bydlení atd.. Jen málo najdete něco mezi. Teda , kde je od všeho trochu. Právě SEVENTEEN mě nejvíc zaujal.. :)
Dole pak můžete nahlídnout co tam najdete :)

!!!!!!!!!Competition!!!!!!!!!

6. listopadu 2010 v 16:18 | Marti<3
Hey darlings,
Tak jsem tu s první soutěží a myslím,že se vám bude líbít!!Myslím,že to není nic težkého.Budu ráda když se zapojí hodně lidí.Cena je opravdu hezká.Je to lesk koupenýv USA a je jedlý!!

Black Cherry Lip Gloss - Sheer - LipLicious - Bath & Body Works
Vypadá úplnš stejně,jenom má příchuť CRANBBERY COCKTAIL(brusinkový koktejl) Na rtech vydrží dlouho,teda když ho nejíte.. xD.. Já už měla spoustu chutí z této kolekce.Podrobněji se můžete kouknout TADY!!

No teď o co vlastně půjde v soutěži:
Takže na můj email mi pošlete fotku outfitu, který se vám líbí..Nemusíte to být ani vaše fotka..Prostě váš oblíbený outfit třeba nanějaké modelce.. Je na vás jestli na něm bude všechno nebo jen vršek, či spodek..Budu se těšit na vaše kousky.. Po ukončení soutěžě, ji vyhodnotim a ten nejlepší vyhraje  skvělou cenu, kterou mu pošlu poštou.Vždy §vám budu dávat vedět jak sme na tom se soutěžícíma a i jednotlivím soutěžícím bududávat vědět :)
EMAIL:

xoxo

Wanna be Affs?? :))

27. října 2010 v 18:50 | Marti<3
Ahooj :)) Tak nabírám nové AFFS.. Takže stačí když napíšete

1)blog
2)přezdívku
3)kolikrát bys chodila na můj blog

Na zapsané blogy se vždy podívám a když tak se vám ozvu!!

xoxo


 
 

Reklama