Photogallery

Ho.. Ho.. Hooo :)

28. prosince 2010 v 17:15 | Marti<3
Tak jakej byl ježíšek?? :) Přišlo mi, že tenhle rok jsem byla až mooc hodná :D :)) Tady pár kousků k nahlédnutí ze, kterých sem měla velkouu radost! :)

jjjjjjj

Christmas time

19. prosince 2010 v 19:16 | Marti<3
Tak, jak tak zjišťuji, je tu víc blogerek, který před Vánocema nestíhají, teď už mám trochu času a nedalo mi, abych něco nepřidala na blog! Dnes to budou obrázky s vánoční tématikou! :)


Seventeen

8. prosince 2010 v 11:06 | Marti<3
Tak už ho mám :) Dokonce jsem ho přečetla snad milionkrát... Už jsem se dostala tak ke 4 číslům Amerického seventeen.. a musim říct, že je to prostě super časopis!!! Najdete tam všechno.. módu, krásu, rady, životní příběhy, celebrity., ale ani trochu se to nedá srovnávat s českými časopisy jako např: Top dívka, bravo girl atd... No takže tady pár fotek k nahlédnutí :))
aa

the highest shoes ever!!

6. prosince 2010 v 18:20 | Marti<3
Hey Darlings, dneska se mi fakt nechtělo nic moc přidávat, ale nakonec jsem se k tomu dokopala. Každá z nás má v botníku, určitě nějakej kus botiček, který jsou pro vás něčím výjmečný :)) Tak dávám ty, které jsou ty nejvyšší, ještě jsem je vlastně nikde na sobě neměla.. :D:D , protože kdybych s ije měla někam vzít na diskotéku tak mi asi nepřežijou nohy, ale pro krásu se musí trpět, někdy si je snad vezmu :))
jhg
XOXO

Whats up ?? :)

27. listopadu 2010 v 12:19 | Marti<3
Helouu :) Jak se dneska máte? Konečně SNÍH co?! :)) No o čem bude dnešní článek ! :) Jako už někdo víte moje ségra, táta a pár známejch podnikávaj nějaký ty Vánoční nákupy na Floridě. Každej večer pak ségra na facebook přidá fotky ať s mamkou můžeme vidět co pokoupili a co dělali :)) Upřimně kdo by jim ty 30 stupňový vedra nezáviděl!!  Jo jinak chtěla jsem vám ukázat můj  pokoj :)) v americe :) Mám ho hrozně ráda.. Když spim né posteli, připadám si jak královna! :)

Florbal day :)

24. listopadu 2010 v 15:00 | Marti<3
Hey darlings, tak dneska jsem jela na ten florbal..Nebylo ještě úplně dobře a určitě to odležim, ale nelituju :) Sice sme nedopadli nějak zvlášt dobře byly sme 5. z devíti.., ale ato, že některý holky tam  byly hokejistky a tak.., tak si myslim, žeto není tak hrozný.. :D No chtěla jsem sem přidat teda ty fotky.. jsou hrozně nepovedený no.. :D

nbgxs

První balení dárků :)

20. listopadu 2010 v 14:57 | Marti<3
Hey Darlings, docela jsem se nudila a tak mě napadlo začít balit dárky :D.. Já vim sem blázen, ale tak co, alespoň tu budu mít z krku. Balení mě hrozně baví :) Dělám celkem netradičně:)
ds
No ještě to není úplně dokonalý přece jenom jsou to moje první zabalený dárky tenhle rok :D No pokud by vás zajímalo jak se to dělá.. ?? Klidně jsem dám tutorial.. Piště názory! :)

Summer photos with my BFF <3

17. listopadu 2010 v 19:57 | Marti<3
Ahoojte :) Dneska jsem si čistila fotky v mobilu a vyhrabala jsem tyhle docela povedené s mou BF :)) Je to focené někdy uprostřed srpna a dost nám hrabaloo :) :D:D
fghj

Life is better with the smile :)

15. listopadu 2010 v 17:05 | Marti<3
Ahojte :) Tak jsem dneska chtěla přidat pár fotek s BFF, ale nemám je ještě v pc.. Ta přidám jednu svojí pořízená dnes :) .. 

Dancee

1. listopadu 2010 v 17:07 | Marti<3
Hey Darling, omlouvám se, že jsem nic ted nepřidala, ale byla jsem v Jablonci tancovat.. Byla to celostátní přehlídka:)) Hodim fotky, ale z vystoupení ještě nemám.. Dodám později :)

lll


The best SUMMER EVER!

4. října 2010 v 18:48 | Marti<3
No ještě pořád teď vzpomínám na letošní léto.. :)Nedávno jsem projížděla zase fotky tak jsem nějaký hodim :)) a popisky k tomu samozřejmě :)

5 th Avenue Beach
5th Avenue Beach 

kkkkk
S bráškou na vznášedle .

Ocean Drive
Ocean Drive.

Mine..

29. září 2010 v 18:35 | Marti<3
Jo ještě jsem chtěla přidat pár mých fotek focených asi před 14 dny... Doufám, že se vám budou líbit.. :))


,nkhjk

kkkkkkkkk
 
 

Reklama